Pousada Sardinha
Der er 7 km fra Praca da Vila de Mosqueiro og 8 km fra Orla de Icoaraci.
Hotellet ligger i Carananduba og ligger 4 km fra byens centrum. Det ligger 183 km fra Bragança.
- Lufthavne
- Belem Lufthavn65 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Kæledyr ikke tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Belem fra et Pousada Sardinha hotel?
Der er en 65-km afstand mellem Belem og et Pousada Sardinha hotel. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Pousada Sardinha hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Pousada Sardinha hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Pousada Sardinha hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Pousada Sardinha hotel er 44$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.